портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

21 вересня відбувся тренінг стосовно змін в законодавстві ЄС щодо органічного виробництва

Опубліковано 23 вересня 2018 року, 12:19

21 вересня 2018 року в Міністерстві аграрної політики та продовольства України за підтримки швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» відбувся тренінг для фахівців центральних органів виконавчої влади та представників органічного сектору, що безпосередньо беруть участь у розробці нормативно-правових актів у сфері органічного виробництва.

Тренінг проводив керівник відділу просування та якості харчових продуктів Міністерства сільського господарства та розвитку сільських територій Республіки Польща Міхал Житкі. Учасники ознайомилися з останніми змінами у законодавстві ЄС щодо органічного виробництва, внесених Регламентом Ради ЄС від 30 травня 2018 року № 848/2018 про органічне виробництво та маркування органічних продуктів та скасування Регламенту Ради (ЄС) № 834/2007. Документ набере чинності у 2021 році.

На даний час міністерство працює над розробкою нормативно-правових актів до Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». Знання, отримані під час тренінгу, допоможуть забезпечити відповідність зазначених документів оновленим вимогам законодавства ЄС у сфері органічного виробництва.

Більше за темою