портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Нові експортні ринки, приватизація та кадрова реформа – основні результати Міністра Олексія Павленка, - народний депутат

Опубліковано 16 грудня 2015 року, 11:54

Робота на зовнішніх ринках, запуск масштабної приватизації держпідприємств, кадрово-управлінська реформа - основні результати діяльності міністра аграрної політики і продовольства України Олексія Павленка за рік. Так прокоментував роботу Міністра Павленка за рік заступник голови фракції «Самопоміч» у Верховній Раді України Олег Лаврик інтернет-виданню «LATIFUNDIST».  

«Оцінюючи роботу Олексія Павленка за рік, можу з упевненістю сказати, що він багато працював в напрямку приватизації аграрних підприємств. У тому числі, за цей час було проведено велику кількість публічних конкурсів на керівні посади підприємств. Павленко є технократом, якому за рік роботи в уряді вдалося вибудувати ефективну систему управління персоналом і налагодити роботу галузі на зовнішніх ринках збуту. Адже основне завдання міністерства - забезпечення ринку збуту сільськогосподарської продукції», - підкреслив заступник голови фракції «Самопоміч».

Разом з тим, на думку Олега Лаврика, сьогодні Мінагрополітики має приділяти більше уваги розвитку малих та середніх господарств, а також розвитку галузей тваринництва та овочівництва. «Наразі спільно  з міністром Олексієм Павленком опрацьовуємо питання щодо підтримки дрібного фермерства з тим, щоб цей напрям було закладено держбюджет на 2016 рік. Сподіваємось на позитивний результат у наступному році. Ми й надалі підтримуватимемо профільне міністерство у розвитку аграрної галузі, будемо його партнерами у здійсненні реформ», - наголосив Олег Лаврик.

Прес-служба Мінагрополітики