портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

"Нинішні дискусії в рамках СОТ — це намагання дійти компромісу між розвинутими країнами і тими, хто розвивається в питаннях доступу на ринок і субсидій", - Рутицька

Опубліковано 16 грудня 2015 року, 14:26

Питання регіональних економічних союзів стає все більш актуальним. Про це зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, коментуючи виступи під час Міністерської конференції СОТ.

"США активізувалися в тихоокеанському регіоні. Китай намагається створити ефективний економічний блок в Азії. Більш дрібніші за масштабами процеси проходять в багатьох кінцях світу. Україні також потрібно активізуватися в питаннях створення зон вільної торгівлі. Ми вже відкрили для себе європейський напрям і Канаду. Але нас цікавить Ізраїль, Сінгапур, арабський світ, ECOWAS. Це пріоритетні ринки для української продукції, в першу чергу для продуктів харчування", - сказала Владислава Рутицька.

Україна є глобальним гравцем на багатьох ринках і має використовувати ті можливості, які надає Світова Організація Торгівлі.

"Світ змінюється i для того, щоб бути успішним, потрібно прогнозувати варіанти і бути на півкроку попереду", - додала вона.

Прес-служба Мінагрополітики