портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Німецько-український проект запрошує фахівців на семінари з сільського господарства

Опубліковано 18 травня 2017 року, 12:12

Даний проект надає можливість оновити професійно-технічні знання, отримати практику у проведенні експериментальних дослідів на полі, наприклад, з посіву або обробітку ґрунту.

Німецько-український аграрний демонстраційний та навчальний центр (АДНЦ) запрошує керуючих працівників, спеціалістів аграрного сектору, викладачів ВУЗів та студентів на курси підвищення кваліфікації.

Даний проект надає можливість оновити професійно-технічні знання, отримати практику у проведенні експериментальних дослідів на полі, наприклад, з посіву або обробітку ґрунту.

Програма семінарів включає в себе декілька навчальних напрямків: досягнення стандартів ЄС при зберіганні та продажу зерна; створення карт врожайності; навчання водіїв зернозбиральних комбайнів; виготовлення грубих кормів; техніка для захисту рослин; аналіз ґрунтів та інше.

За більш детальною інформацією звертатись за посиланням http://adfz-ukraine.de/ua/pro-proekt

Довідково:

Німецько-український проект АДНЦ (аграрний демонстраційний та навчальний центр) здійснюється у співпраці між Державною науковою установою «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки та технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Леоніда Погорілого» та консорціумом, до якого входять такі фірми як IAK, AFC та DEULA-Nienburg (DEULA-Нінбург). Кожна з цих фірм має великий досвід проведення різних проектів, у тому числі і в Україні, а також виконують ряд основних завдань в таких сферах, як консультації в галузі сільського господарства, аграрного фінансування, а також навчання та підвищення кваліфікації фахівців в аграрного сектору.

 

Прес-служба Мінагрополітики