портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Необхідно стимулювати розвиток сільського туризму в Україні, - Олег Хоменко

Опубліковано 31 липня 2015 року, 09:51

Мінагрополітики України ініціюватиме проведення заходів в регіонах з метою популяризації сільського туризму. Про це повідомив директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Олег Хоменко під час засідання  робочої групи з питань законодавчого врегулювання діяльності у сфері сільського туризму.

Участь у засіданні взяли представники профільних асоціації, науково-освітніх установ та безпосередньо учасники ринку.

«Відповідна зустріч викликана неврегульованістю низки понять у сфері послуг з тимчасового розміщення, що їх надають власники сільських садиб. Тому головне наше завдання - розробити поправки до законодавства за досвідом європейських країн, які б могли стимулювати розвиток сільського туризму в Україні», - сказав директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Олег Хоменко.

Він зазначив, що в ЄС туристична сфера розглядається як пріоритетна для інвестування. «Схвалення наших напрацювань парламентом дозволить Україні впровадити План заходів з імплементації угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.», - підсумував засідання Олег Хоменко.

Прес-служба Мінагрополітики