портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Найперспективніші культури для забезпечення аграрних розписок — озима пшениця, озимий ріпак та кукурудза», - Владислава Рутицька

Опубліковано 02 жовтня 2015 року, 12:22

Про це заступник Міністра з питань євроінтеграції сказала під час  панельної дискусії «Поширення  системи аграрних розписок в регіонах України», яка відбулась в рамках проведення виставки «АГРОЕКСПО-2015».

«Застосування аграрних розписок в Полтавській області дало істотний результат для першого року роботи інструмента, видано 9 товарних і 1 фінансова розписка. Середній розмір зобов’язань за однією аграрною розпискою — близько 3 млн. грн.», - зазначила Владислава Рутицька.

За сприяння Мінагрополітики проводиться активна робота над розвитком такого фінансового інструменту:  методичні розробки щодо бухгалтерського обліку та оподаткування операцій з аграрними розписками згідно норм чинного законодавства, вчинення виконавчих написів та примусового виконання аграрних розписок.

«Поширення областей використання аграрних розписок на Харківську, Черкаську та Вінницьку області майже в чотири рази збільшить обсяг сільськогосподарських угідь, майбутній врожай з яких потенційно може стати предметом застави за аграрними розписками», - додала заступник Міністра.