портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Набула чинності форма ветеринарного сертифікату для експорту молока та молокопродуктів з ЄС в Україну

Опубліковано 18 вересня 2017 року, 13:53

15 вересня 2017 року набула чинності єдина погоджена форма ветеринарного сертифікату для експорту з держав-членів Європейського Союзу в Україну термічно обробленого молока та молочних продуктів. Про це йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Документ розміщений у рубриці «Міжнародне співробітництво» - «Сертифікати на імпорт в Україну» (вкладка «Європейський Союз»).

За повідомленням Держпродспоживслужби, для зручності визначено перехідний період використання нової погодженої форми ветсертифіката до 30 вересня 2017 року. Таким чином, двосторонні форми сертифікатів на імпорт молока та молочних продуктів в Україну, погоджені раніше з окремими державами-членами ЄС (Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Угорщина, Франція, Чехія, Швеція), будуть діяти до 30 вересня включно паралельно з новою формою. Відповідний лист Держпродспоживслужби направлений на регіональні служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

Окрім того, процесу погодження сертифіката передували ґрунтовні експертні консультації між Держпродспоживслужбою та Європейською Комісією. Наразі також триває робота над єдиними формами ветеринарного сертифікату з інших видів продукції тваринного походження.