портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На засіданні круглого столу обговорили розвиток дрібного аграрного бізнесу

Опубліковано 30 червня 2015 року, 19:32

В ІА «Укрінформ» відбулося засідання круглого столу з питань розвитку дрібного та середнього аграрного бізнесу. Учасниками дискусії стали представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної регуляторної служби, науковці, представники міжнародних організацій та проектів.

Під час обговорення директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики Олег Хоменко детально зупинився на законотворчій діяльності та ініціативах, які спрямовані на створення додаткових стимулів для виробників. «Серед пріоритетних завдань реалізації Коаліційної Угоди Верховної Ради та Програми діяльності Уряду є дерегуляція ринку, розвиток дрібних та сімейних фермерських господарств на засадах їх кооперації та об’єднання, і значні кроки для цього вже зроблено», — додав Олег Хоменко.

Серед ініціатив, які дозволять збільшити валове виробництво та забезпечать розвиток сільських територій, законопроект про запровадження сімейних ферм. Мета нової для України форми господарювання — легалізація дрібного бізнесу, створення для нього пільгового податкового режиму, усунення посередників, наповнення внутрішнього ринку якісною і доступною продукцією, соціальний захист виробників.

Учасники дискусії також обговорили низку проблемних питань, вирішення яких потребує спільних скоординованих дій.

 

                                                                                                                                                                              Прес-служба Мінагрополітики