портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На спільній конференції з USAID обговорили дерегуляцію та механізми підтримки бізнесу

Опубліковано 01 липня 2015 року, 18:02

В рамках науково-практичної конференції фермери, підприємці, представники кооперативного руху та експерти зі всієї України обговорили механізми підтримки підприємницької діяльності на селі та дерегуляцію бізнесу.

Конференція організована Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України спільно з проектом USAID АгроІнвест.

До порядку денного також увійшли питання активізації сільськогосподарської кооперації, розвитку її наукового, освітнього, дорадчого та кадрового забезпечення, посилення роз’яснювальної роботи серед товаровиробників і жителів сільських територій.

Участь у обговоренні також взяв директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики Олег Хоменко. Він інформував про діяльність аграрного відомства щодо вдосконалення нормативно-правової бази, запровадження нових інструментів стимулювання економічної активності дрібних виробників сільськогосподарської продукції та кооперативів.

 

Прес-служба Мінагрополітики