портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Рівненщині обговорили проблемні питання експорту українського меду

Опубліковано 20 квітня 2018 року, 09:32

Державна реєстрація пасік, простежуваність продукції бджільництва на ринку та впровадження європейських стандартів якості були обговорені під час регіонального круглого столу «Ринок виробництва меду: від традицій до світового експорту» у м. Рівне.

Участь у заході взяли представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, експерти Офісу ефективного регулювання, проекту EU4Business, представники громадськості та бізнесу.

Учасники приділили особливу увагу безпечності та якості меду як харчовому продукту, призначеним для споживання людиною. У ході діалогу були визначені проблемні питання та шляхи розв’язання стосовно збільшення обсягів виробництва меду, підвищення його доданої вартості шляхом створення та просування національних брендів.

Також в рамках круглого столу було презентовано зелену книгу «Регулювання ринку виробництва меду», розроблену Офісом ефективного регулювання. Це перший крок у створенні системи ефективного управління ринком меду та її наближенні до прогресивних світових стандартів.

За результатами зустрічі було домовлено проводити регулярні консультації щодо подальшого вирішення порушених питань.

Довідково:

Галузь бджільництва має величезний експортний потенціал. Обсяги експорту меду постійно зростають. В 2017 році з України було експортовано майже 68 тис. тонн меду.

За приблизними підрахунками в Україні налічується понад 400 000 пасічників, які виробляють в середньому біля 70 тис. тонн меду на рік (перше місце в Європі). Майже 99% меду виробляється домашніми господарствами населення.

Прес-служба Мінагрополітики