портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На ДП «Укрспирт» буде впроваджено нову антикорупційну програму - заступник директора Сергій Блескун

Опубліковано 29 лютого 2016 року, 16:36

На ДП «Укрспирт» у березні 2016 року буде впроваджено нову антикорупційну програму, після чого здійснюватиметься тотальний контроль за її виконанням. Програма знаходиться на стадії затвердження. Про це у програмі «Аграрна країна» (5 канал) заявив заступник директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Крім того, за словами Сергія Блескуна, ДП «Укрспирт» також з березня 2016 року переходить на систему електронних держзакупівель. Тендери проводитимуться на електронному майданчику, де система фіксуватиме час торгів та пропозиції кандидатів.

На підприємстві також посилюється контроль на виробництві, де працюватиме система, яка перевірятиме якість сировини та енергозатрати на процес виробництва.

«У березні 2016 року ми переходимо на систему електронних закупівель по 99% всіх товаро-матеріальних цінностей, які закуповує підприємство. У відповідності до закону про запобігання і протидії корупції, на підприємстві також розроблено антикорупційну програму, яка наразі проходить останній етап затвердження», - розповів заступник директора ДП «Укрспирт».

Прес-служба Мінагрополітики