портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Агро-2019 відбудеться всеукраїнський форум «Безпечне молоко – це просто»

Опубліковано 31 травня 2019 року, 14:58

5 червня в рамках XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» відбудеться всеукраїнський форум «Безпечне молоко – це просто». Захід організовується за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держпродспоживслужби України та швейцарсько-українського проекту з безпечності молока.

Участь у заході візьмуть заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні, національний координатор програм Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (ДСШЕП) Віктор Шуткевич, представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, Швейцарського бюро співробітництва в Україні, обласних департаментів з розвитку АПК, галузевих асоціацій, молокопереробних підприємств, виробники молока.

Так, під час заходу буде представлено останні змін у нормативно-правовому полі, які закладуть основу для нової системи контролю сирого молока, що вводиться в обіг. Йдеться про наказ Мінагрополітики «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів» подано на реєстрацію до Міністерства юстиції України, основні положення якого наберуть чинності з 1 січня 2020 року.

Крім того, наприкінці форуму буде презентовано анімаційний ролик «Безпечне молоко – це просто», який розробив швейцарсько-український проект з безпечності молока за підтримки Державного Секретаріату Швейцарії з економічних питань (СЕКО) в рамках економічного співробітництва та розвитку. Відео направлене на підвищення обізнаності щодо показників безпечності молока та демонстрацію найкращих практик виробництва якісного і безпечного молока.

Дата проведення форуму: 5 червня, 10.00-12.00.

Місце проведення: м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1, НК «Експоцентр України», Павільйон 1, конференц-зал 2.

До участі у форумі запрошуються представники ЗМІ.

Акредитація – на місці проведення заходу.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою