портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На «Агро-2019» Держрибагентство представить 2 демонстраційні акваріуми зі стерляддю та осетрами

Опубліковано 30 травня 2019 року, 10:48

4-7 червня під час проведення XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» на відкритому майданчику будуть встановлені два метрові акваріуми з прісноводною стерляддю та російськими осетрами.

Крім того, у басейнах «Експоцентру» будуть підготовлені 10 садків для показу об’єктів аквакультури, що вирощуються державними рибовідтворювальними заводами – російський осетер, севрюга, стерлядь прісноводна, веслоніс північноамериканський, щука звичайна, сом європейський, карась сріблястий, короп звичайний, білий амур, білий та строкатий товстолоб.

Для належної презентації біля кожного садка будуть розміщені плакати із короткою інформацією про біологічні особливості даних видів риб та інформацією про діяльність державних установ, які займаються їх розведенням та відтворенням.

Також буде організовано  презентацію рибоохоронного патруля – представлено патрульний човен та стенд із забороненими знаряддями лову. Біля експонатів представники рибоохоронного патруля надаватимуть інформацію та роз’яснення щодо роботи органів рибоохорони.

До того ж, на відкритому просторі буде організовано презентацію експонату «Будиночок рибалки», де можна ознайомитись з продукцією галузі.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою