портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Агро-2018 відбудеться експортна панельна дискусія «Україно, час зростати!»

Опубліковано 05 червня 2018 року, 13:47

7 червня, в рамках ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки АГРО-2018, відбудеться експортна панельна дискусія «Ukraine: time to grow!»/ «Україно: час зростати!».

Модератором цього заходу виступить заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

У якості ключових спікерів даної дискусії виступлять українські середні виробники, представники таких перспективних секторів як органічне виробництво, плодоовочівництво, перероблені нішеві продукти харчування, м’ясопереробна промисловість та аграрні технології.

Під час дискусійної панелі  будуть обговорені наступні теми: досвід середніх та малих виробників щодо їх виходу на зовнішні ринки, успіхи та проблеми, з якими компанії стикаються в своїй діяльності. В рамках дискусії також планується обговорити необхідні кроки та заходи з боку держави та Уряду, які будуть сприяти розвитку українського експорту аграрних та харчових продуктів, а також агротехнологій.

Місце проведення: Територія Національного Комплексу «Експоцентр України», Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1. У першому павільйоні, конференц зала № 1

Час заходу: 10.00

Прес-служба Мінагрополітики