портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міжнародна технічна допомога може стати вагомим інструментом підготовки бізнесу до виконання вимог нового харчового законодавства

Опубліковано 01 листопада 2017 року, 13:01

Зараз перед Держпродспоживслужбою стоїть ряд завдань щодо адаптації законодавства до норм Європейського Союзу, забезпечення належної підтримки та інституційне зміцнення Служби, а також підготовки бізнесу до виконання вимог нового харчового законодавства. На цьому наголосив Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа під час круглого столу в SigmaBleyzer 31 жовтня.

«Відповідно до міжнародних зобов’язань, зараз Держпродспоживслужба зосереджена на роботі з імплементації українського законодавства до законодавства Європейського Союзу, зокрема у сфері санітарних та фітосанітарних заходів. З цього приводу ведуться постійні консультації з нашими міжнародними партнерами щодо найоптимальнішого шляху наближення законодавства до норм ЄС. Позиція Держпродспоживслужби полягає у тому, що ми повинні цю роботу проводити з урахуванням зобов’язань України в рамках усього пакету міжнародних зобов’язань», - зазначив Володимир Лапа.

Разом з цим він наголосив, що адаптація законодавства – лише половина питань, інша половина – підготовка бізнесу до виконання вимог нового харчового законодавства, особливо середнього і дрібного, а також зміцнення державних органів виконавчої влади.

«Важливо синхронізувати можливості державної підтримки і ресурси проектів технічної допомоги з метою підготовки середнього та дрібного бізнесу до вимог нового харчового законодавства», - відмітив Володимир Лапа.

Прес-служба Держпродспоживслужби