портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міністр Тарас Кутовий у складі урядової делегації розпочав візит до Франції

Опубліковано 27 жовтня 2016 року, 13:29

У Парижі заплановано виступ Міністра на Раді Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), а також підписання продовження дії Меморандуму про взаєморозуміння між ОЕСР та Урядом України щодо поглиблення співробітництва.Також планується відвідання біржі «EURONEXT» та зустріч з її керівництвом.

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий у складі урядової делегації розпочав візит до Республіки Франція. Мета візиту – розвиток двостороннього співробітництва у сфері сільського господарства. 

У Парижі заплановано виступ Міністра на Раді Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), а також підписання продовження дії Меморандуму про взаєморозуміння між ОЕСР та Урядом України щодо поглиблення співробітництва.

Також планується відвідання біржі «EURONEXT» та зустріч з її керівництвом.

Зазначимо, що товарообіг сільськогосподарською продукцією За 2015 рік склав 536,9 млн. дол. США. Експорт склав 388,1 млн. дол. США. Імпорт – 148,8 млн. дол. США. В основному експортувалися олія, насіння олійних культур, плоди, горіхи, цедра. Імпорт за вісім місяців 2016 року склав 124,0 млн. дол. США, що на 17,2 млн. дол. США більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Імпортувалися зернові злаки, насіння олійних культур, ефірні масла тощо.

 

Прес-служба Мінагрополітики