портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міністр: АПК забезпечує 37% валютних надходжень до держбюджету України

Опубліковано 15 листопада 2015 року, 10:59

«Агросектор залишається найбільш динамічною та перспективною галуззю української економіки. Сільське господарство - експортна галузь №1 в Україні, що забезпечує 14% загального обсягу ВВП», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час аграрного телемарафону на каналі NewsOne.

За словами Міністра, за 9 місяців 2015 року аграрному сектору вдалося забезпечити обсяг експорту продукції на рівні 10.4 млрд дол. США. Це становить 37% валютних надходжень від експорту всіх товарів.

Міністр також нагадав, що незалежні експерти з VoxUkraine на минулому тижні включили Міністерство аграрної політики та продовольства України у трійку лідерів по ефективності впровадження реформ, а згідно з опитуванням Transparency International Ukraine АПК є найкращим по боротьбі з корупцією.

«Розуміючи, наскільки є важливим процвітання аграрної галузі для усієї економіки України, ми не збираємося збавляти оборотів роботи над реформуванням агросектору, розширенням міжнародної співпраці, залученням інвестицій до сільського господарства України», - запевнив Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики