портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міністерство аграрної політики та продовольства України закликає аграріїв та їхні родини вакцинуватися

Опубліковано 22 липня 2021 року, 15:43

Наразі усі вакцини, які використовує Україна, ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя.

«Жнива – справа №1 для кожного аграрія. Але свої “жнива” продовжує збирати й COVID-19 – хай як страшно це не звучить. Померло від ускладнень понад 52 тис. людей і вже зараз Уряд готується до чергової хвилі, яку прогнозують за лічені тижні. Здоров’я кожного – найвища цінність. Кожен аграрій і працівник галузі – це економіка і розвиток країни. Робота в аграріїв зараз кипить і я чудово розумію цей ритм. Але закликаю кожного: знайдіть час і можливість вакцинувати себе і свої родини. Я пройшов два етапи вакцинації, пропоную й вам», – звернувся Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко до всіх аграріїв.

Запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» перестає працювати – відтепер на вакцинацію можна записатися до зручного для вас пункту щеплення чи центру масової вакцинації.

Контакти та адреси центрів можна знайти на https://list.covid19.gov.ua/ та за номером контакт-центру МОЗ: 0(800)60-20-19.

Колективи з понад 50 осіб, охочих щепитися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації за місцем роботи за телефоном контакт-центру МОЗ: 0(800)60-20-19.