портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міністерство аграрної політики та продовольства України, Сумська ОДА та Всеукраїнська асоціація громад підписали Меморандум про співпрацю

Опубліковано 21 липня 2021 року, 19:05

Ключові завдання Меморандуму – спільна взаємодія для розвитку сільських територій. Він спрямований на взаємодію Мінагро з ОДА та Всеукраїнською асоціацією громад співпраці у сфері земельної реформи, податкової реформи в частині АПК, реалізації програм державної підтримки серед фермерів. Підписання відбулося на базі Сумського національного аграрного університету.

«Через два паралельні майданчики, Сумську облдержадміністрацію та громадськість, в особі Всеукраїнської асоціації громад, ми хочемо отримати зворотній зв'язок, а саме інформувати громади щодо програм і реформ, які впроваджує Міністерство, та отримати пропозиції від громад. Ми націлені на ефективний розвиток громад, бо це базис добробуту життя сільських територій», – зазначив перший заступник Міністра агрополітики та продовольства Тарас Висоцький.

За його словами, громади позитивно оцінюють земельну реформу, перш за все передачу їм у розпорядження земель сільськогосподарського призначення, водного фонду. Наразі вони здійснюють інвентаризацію цих земель, аналізують ефективність задля максимального збільшення надходжень у місцеві бюджети. Відтак акумулювані кошти використовуватимуть для розвитку освітніх, медичних, інфраструктурних проектів та інших потреб громад.

Тарас Висоцький також взяв участь у нараді з головами райдержадміністрацій, сільських, селищних, міських рад з питань взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Більше за темою