портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики запрошує долучитися до Всеукраїнського тижня громадського здоров’я

Опубліковано 12 квітня 2019 року, 12:05

Відповідно до плану заходів, затвердженого Урядом, з 6 квітня у всіх регіонах відбуваються тематичні активності, що мають привернути увагу людей до здорового способу життя, правильного харчування, колективної відповідальності за здоров’я всього населення України.

Так, 13-14 квітня у Києві на території ВДНГ для усіх бажаючих відбудуться "Дні здоров’я" - це конференції, майстер-класи, лекторії, ігрові активності. Працюватимуть різні зони: інфозона, сімейний парк-квест, експозона. Для донорів буде спеціально облаштована Bloody-Zone, де всі охочі зможуть здати кров. 

Крім того, в рамках заходу буде організовано експертний круглий стіл для виробників, дистриб’юторів, державних інституцій «Здорове харчування: нішевий сегмент чи складова громадського здоров’я?». Також заплановано воркшоп GLUTEN-FREE PARTY для виробників безглютенових продуктів.

З повною програмою можна ознайомитись за посиланням:                                    

https://phc.org.ua/news/zaproshuemo-na-dni-zdorovya-na-vdng

Довідково:

6–14 квітня в Україні триває Тиждень громадського здоров’я, що відбувається на виконання відповідного розпорядження Кабміну з ініціативи Центру громадського здоров’я.

У рамках Тижня вже проведено першу всеукраїнську конференцію з громадського здоров’я.

Прес-служба Мінагрополітики