портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики закликає заборонити переміщення збиральної техніки на тимчасово не підконтрольні території

Опубліковано 16 липня 2015 року, 12:20

Міністерство аграрної політики та продовольства звернулося до Державної прикордонної служби України, СБУ та МВД з проханням тимчасово заборонити переміщення зернозбиральної техніки на не підконтрольні Україні території АРК, Донецької та Луганської областей.

Перший заступник Міністра Ярослав Краснопольський додав, що звернення обумовлене намаганнями окремих суб’єктів господарювання організувати переміщення техніки через відповідні митно-пропускні пункти. «Ця ситуація викликає занепокоєння. Адже на території України через збільшення посівних площ навантаження на один комбайн складає 214 гектарів, це в двічі перевищує нормативні показники. За таких умов міністерство вважає недоцільним передачу техніки зазначеним регіонам», — додав Ярослав Краснопольський.

Він зазначив, що тимчасова заборона ввозити техніку на непідконтрольні території Криму, Донеччини та Луганщини сприятиме проведенню жнив в Україні в оптимальний термін та запобіганню втрат зерна.

Нагадаємо, за даними Мінагрополітики, лише на території Криму залишаються захопленими понад 100 одиниць комбайнів, близько 80 з них належать підпорядкованому міністерству ДП «Спецагролізінг»

                                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                          Прес-служба Мінагрополітики