портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики взяло участь у міжнародній конференції щодо реформи держслужби

Опубліковано 16 листопада 2017 року, 19:05

Основне завдання реформи державної служби – привести у владу нові обличчя, нових людей, які здатні на зміни та сумлінне служіння державі. Про це йшлося під час міжнародної конференції «Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики» за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства Україні Владислава Андронова, народних депутатів України, представників комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Кабінету Міністрів України, Офісу реформ Кабінету Міністрів України, Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства і розширення, європейські експерти, представники державних організацій.

Під час заходу було проінформовано про етапи впровадження реформи державного управління в Україні. Також було поінформовано про підтримку держуправління в Україні з боку Європейського Союзу.

Було зазначено про хід державного реформування десяти пілотних міністерств, серед яких є Мінагрополітики, зокрема, про процедуру здійснення добору персоналу та надання адміністративних послуг.

Прес-служба Мінагрополітики