портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики вживає заходи щодо заміщення природного газу біопаливом на галузевих підприємствах

Опубліковано 26 листопада 2014 року, 17:08

Міністерство аграрної політики та продовольства України в зв’язку з обмеженими ресурсами природного газу вживає заходи щодо заміщення природного газу біопаливом на сільськогосподарських підприємствах.

Зокрема, на 14 підприємствах олійної галузі парові котли переведені на спалювання лушпиння, що за 9 місяців поточного року дозволило зекономити до 360 млн куб.м природного газу. Наразі, у структурі споживання палива використання лушпиння соняшнику для отримання теплової енергії на олійнодобувних підприємствах складає 60%.

Крім того, кількість виробників пелет, брикет з відходів сільського, лісового господарства та харчової промисловості, досягла 140 підприємств, а обсяг виробленого ними твердого біопалива -1 млн 150 тиc тонн.

Також, у поточному році виведені на повну потужність біогазові установки на базі свинокомплексу «Даноша» (Івано-Франківська область), птахівничого комплексу компанії «Миронівський хлібопродукт» (Дніпропетровська область). Зазначеними установками за рік було вироблено понад 6 млн куб. метрів біогазу з відходів тваринництва. Крім того, завершено будівництво біогазової установки на Глобинському цукровому заводі (Полтавська область) для отримання біогазу з бурякового жому.

Прес-служба Мінагрополітики