портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики виконало заплановані на 2015 рік реформи на 80%, - Олег Проценко

Опубліковано 18 листопада 2015 року, 15:30

За дев'ять місяців Міністерство аграрної політики та продовольства України виконало заплановані на 2015 рік реформи у галузі сільського господарства країни на 80%. Такі дані звіту Національної ради реформ щодо здійснення реформ в країні. Про це заявив проектний менеджер аграрної реформи Національної ради реформ Олег Проценко під час телемарафону "Аграрна країна" на "5 каналі" 14 листопада.

Нещодавно був опублікований 9-місячний звіт Національної ради реформ «Моніторинг прогресу реформ» за 2015 рік. У ньому проаналізовано прогрес виконання завдань в усіх з пріоритетних реформ, які визначені Стратегією сталого розвитку «Україна 2020», Угодою про Асоціацію України з ЄС, Програмою діяльності Уряду та Коаліційною угодою.

«В цих ключових документах кількісно визначено показники, які необхідно виконати протягом 2015 року. За цими показниками Мінагрополітики на 80% виконало поставлені перед ним завдання», - заявив Олег Проценко.

У той же час лише 22% українців відчули зміни у сільському господарстві, про що свідчать опитування щодо сприйняття проведення реформ, нагадав він. "Такі дані наочно показують розрив між центральною владою та фермерами, який необхідно долати", - зазначив експерт.

За його словами, Міністерство вже почало діяти у цьому напрямі. Зокрема, його представники відвідують регіони, проводять круглі столи, спілкуються з фермерами на місцях. Також у самому Міністерстві відкрито інформаційний стіл, де кожен охочий може отримати усю необхідну інформацію. "Це допоможе налагодити комунікацію з аграріями", - переконаний експерт.

Також на ведення господарської діяльності фермерами позитивно вплинули розпочаті Міністерством процеси дерегуляції в сфері АПК, зокрема скорочення низки дозвільних та процедурних норм, вважає Олег Проценко. "Це зменшить прямі та непрямі витрати бізнесу та пришвидшить здійснення процедур", - відмітив він.

Прес-служба Мінагрополітики