портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики спільно із Фондом держмайна опрацьовують питання щодо прискореної приватизації

Опубліковано 23 жовтня 2015 року, 12:46

Робоча група Мінагрополітики спільно із Фондом державного майна України опрацьовують питання прискореної приватизації підприємств агросектору. На сьогодні вже проведено 12 засідань робочої групи.

Мінагрополітики України та регіональними відділеннями підписані та затверджені акти приймання-передачі 6 державних підприємств:  «Аграрно-промислова фірма «Полтавасадвинмаркет», «Державне науково-виробниче підприємство «Винконсервпроект», «Державний шовкорадгосп «Криворізький», Державне сільськогосподарське підприємство «Кільчень», «Чутове», «Сільськогосподарське підприємство «Ягубець».

Щодо 9 державних підприємствах Мінагрополітики України прийнято рішення про приватизацію та видано накази про їх передачу органам приватизації. Наразі вживаються заходи з підписання актів приймання-передачі зазначених об’єктів, зокрема, щодо виготовлення підприємствами правовстановлюючих документів на нерухоме майно та земельні ділянки.

Засідання робочої групи з напрацювання єдиного підходу до приватизації підприємств агропромислового комплексу проводяться за участю представників Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Довідково:

Відповідною постановою КМУ затверджені 86 державних підприємств, які підлягають приватизації у цьому році. З них -  24 після виключення із Закону про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.