портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики продовжує розширювати експортний потенціал вітчизняного насіння, - Тарас Кутовий

Опубліковано 19 жовтня 2016 року, 14:22

Міністерство аграрної політики та продовольства України продовжує розширювати експортний потенціал вітчизняного насіння. Про це повідомив Міністр Тарас Кутовий під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати та керівниками насіннєвих компаній.

«Наразі вихід України як рівноправного партнера на міжнародний ринок та розширення експорту насіння вимагає досягнення українським законодавством еквівалентності норм ЄС. А надалі постійного підтвердження відповідності європейським і міжнародним стандартам і вимог», - повідомив Міністр.

При цьому очільник відомства зазначив, що Мінагрополітики і надалі продовжує роботу по адаптації вітчизняної нормативної бази у галузі насінництва та охорони інтелектуальної власності до міжнародних вимог, зокрема діючі стандарти у відповідність до Регламентів та Директив ЄС.

Разом з тим Кутовий повідомив, що актуальним лишається питання співпраці Мінагрополітики і громадських організацій галузі насінництва.

«Ми повинні удосконалити нормативно-правову базу галузі насінництва. Головне – дати нашому виробнику конкурентний сорт. Тільки спільна та злагоджена робота дасть можливість сприяти у покрашенні функціонування ринку насіння», - додав Кутовий.

Прес-служба Мінагрополітики