портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Мінагрополітики працює над створенням єдиного реєстру українських виробників органічної продукції», - Інна Гребенюк

Опубліковано 12 лютого 2016 року, 16:49

«Наразі командою Мінагрополітики розробляються нормативні акти щодо створення єдиного реєстру українських виробників органічної продукції. Також у відомстві ведеться робота щодо розробки нового законопроекту з виготовлення органічної продукції, де будуть враховані всі європейські підходи та стандарти. Вже найближчим часом цей документ буде направлений на погодження до всіх зацікавлених відомств, а далі – до Кабміну», - зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України - керівник апарату Інна Гребенюк.

Вона розповіла, що такий єдиний реєстр буде у вільному доступі в мережі інтеренет, де кожен бажаючий зможе ознайомитися зі списком сертифікованих українських виробників органічної продукції: «Цей єдиний реєстр буде доступним кожному українцеві. Тож всі бажаючі матимуть змогу  перевірити чи дійсно той, чи інший виробник виготовляє справжню органічну продукцію».

Також Інна Гребенюк нагадала, що дев’ятого лютого 2016 року вступив в силу наказ Мінагрополітики, яким був затверджений державний логотип еко-продукції.

«Затвердження нового логотипу - це перший крок до того, щоб вся українська органічна продукція була сертифікована єдиним знаком. Таке маркування даватиме споживачам гарантію і впевненість, що продукт є органічним і відповідає вимогам всіх державних стандартів», - сказала Інна Гребенюк.

 

Прес-служба Мінагрополітики

 

Більше за темою