портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики: Ліси завжди будуть в державній власності

Опубліковано 29 серпня 2014 року, 17:40

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.07.2013 № 584 «Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів» за погодження Міністерства агарної політики та продовольства відбувається передача цілісних майнових комплексів агролісгоспів до сфери управління Державного агентства лісового господарства України. При цьому власність на ліси не змінюється, змінюється лише орган управління.

Зокрема, дана робота проводиться, оскільки органом який забезпечує реалізацію державної політики в сфері лісового господарства, що визначено Лісовим кодексом України та іншими право-установчими документами, є Держлісагентство України.

До речі, завдяки цьому, врегульовано питання ефективного ведення лісового господарства та плати за спеціальне використання лісових ресурсів, що визначається податковим законодавством.

За 2013 рік, наприклад, від лісогосподарських підприємств Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства до зведеного бюджету надійшло 28,7 млн грн податків і зборів, з яких до місцевого бюджету – 4,7 млн гривень.