портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики бере участь в експертній місії Європейського Союзу з оцінки екологічної ситуації на Солотвинському солеруднику

Опубліковано 04 липня 2016 року, 18:32

З 3 липня 2016 року на Закарпатті розпочала свою роботу експертна місія Європейського Союзу з проведення оцінки загроз і ризиків щодо ситуації на території ДП «Солотвинський солерудник». Ініціаторами цього заходу виступило Мінагрополітики спільно з Закарпатською ОДА. До участі також залучено фахівців Мінприроди, ДСНС, МЗС, наукових установ.

Мінагрополітики представляють заступник Міністра Олена Ковальова та заступник директора Департаменту продовольства Володимир Пугачов. У складі делегації з ЄС – представник Генерального Директорату Європейської Комісії Едмундс Акітіс та спеціалісти Угорщини на чолі з представником Уряду Іштваном Йоо.

Метою експертної місії ЄС є оцінка реальної екологічної ситуації, що склалася на території ДП «Солотвинський солерудник» і селища Солотвино, визначення подальших спільних дій для її подолання.

Сьогодні, 4 липня з командою спеціалістів зустрівся голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Протягом наступних чотирьох днів передбачається ряд робочих зустрічей експертів ЄС з вітчизняними фахівцями, а також виїзд у смт Солотвино Тячівського району для огляду Солотвинського солерудника.

 

Довідково: Державним бюджетом України затверджено програму видатків Мінагрополітики (КПКВК 2801160), за якою у 2016 році на ліквідацію та екологічну реабілітацію території впливу гірничних робіт державного підприємства «Солотвинський солерудник» Тячівського району Закарпатської області передбачено 3024000 гривень.

Прес-служба Мінагрополітики