портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ми зацікавлені в поглибленні інвестиційної співпраці з Королівством Бельгія, - Владислава Рутицька

Опубліковано 26 червня 2015 року, 09:33

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства  з питань євроінтеграції Владислава Рутицька зустрілась з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом.

Під час зустрічі сторони обговорили розробку спільних проектів за участю представників бізнес-спільнот України та Бельгії та поглиблення двосторонньої співпраці в аграрній сфері.

«Хочу відзначити ефективну співпрацю між двома країнами у сфері сільського господарства не лише на загальнодержавному рівні, але й на рівні областей та регіонів. Маємо яскравий приклад такої роботи: співробітництво між Полтавською державною аграрною академією та Центром агрономічних досліджень провінції Ено. Ці організації якісно та більше семи років працюють над розробкою та покращенням технологій вирощування сільськогосподарських культур, розроблюють спільні науково-дослідні програми, співпрацюють з питань обміну науковими співробітниками та студентами», - сказала Владислава Рутицька.

Люк Якобс схвально охарактеризував перебіг реформ в Україні та відзначив можливість поглиблення співпраці в агросфері між Україною та Бельгією.

  Окрім того, сторони обговорили майбутній візит бельгійської делегації до України. Зокрема, під час візиту представники обох країн планують взяти участь у проведенні круглого столу з представниками аграрних бельгійських компаній, які ведуть діяльність в Україні,  а також можливими потенційними інвесторами.

«Україна зацікавлена у поглибленні та активізації взаємного співробітництва з Бельгією. Зокрема, в активізації інвестиційного співробітництва, створення спільних підприємств, проведення бізнес-форумів, в залученні українського та аграрного бізнесу до спільного обговорення усіх проблемних та перспективних питань співпраці, участі в виставкових та ярмаркових заходах держав», - додала Владислава Рутицька.