портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Ми працюємо над змінами до законодавства у сфері страхування», - Владислава Рутицька

Опубліковано 11 червня 2015 року, 16:17

Ми плідно співпрацюємо з IFC за підтримки Уряду Канади. Основними задачами для себе бачимо:  опрацювання і зміни до законодавства, яке пов’язано з агростраховунням, оновлення і рестарт аграрного пулу, запрошення і співпраця з відомими міжнародними транспарентними і страховими компаніями. Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька сказала під час конференції  «Планування партнерства між державним і приватним сектором у сфері агрострахування від Західних Балкан до Центральної Азії», яку проводить Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

Проект IFC «Розвиток агрострахування в Україні» після 7 років роботи завершує свою діяльність наприкінці червня. Робота нового проекту пошириться не лише на Україну, а й на країни Західних Балкан та Центральної Азії, які також потребують формування сучасних підходів до страхування в сільськогосподарській сфері.

«Страхування – дуже важлива робота для створення робочих місць, для укріплення аграрного сектору, який вийшло на провідні позиції в українській економіці. результати проекти вражаюсь. І тепер разом ми будемо рухатись далі, використовуючи напрацьований досвід. Проект буде задіяний на західних Балканах, Азербайджані та Центральній Азії»,  - зазначила Олена Волошина, керівник діяльності Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) в Україні.

Також під час панельної дискусії за участю Владислави Рутицької учасники обговорили доцільність налагодження  ефективного партнерства між учасниками агрострахового ринку – державою, страховиками та сільгоспвиробниками.

«Наша задача – побудова прозорої системи агрострахування, захист агровиробників, інвесторів, упередження аграрних ризиків, забезпечення виконання контрактів. Дуже важливою є співпраця агровиробників, страхових компаній, банківської системи за підтримки нашого Міністерства», - додала Рутицька.

Прес-служба Мінагрополітики