портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Лісові насадження потрібно не лише зберегти, а й збільшувати їх площу, - Христина Юшкевич

Опубліковано 20 липня 2016 року, 13:04

В Україні зелені насадження потрібно не лише зберегти, а й збільшити їх площу. Про це заявила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич, яка відвідала з робочим візитом Дніпропетровщину 19 липня 2016 року.

За її словами, наразі існує проблема фінансування лісової галузі південно-східних регіонів України. «На Дніпропетровщині лише 5% території зайнято лісом, тому площі необхідно збільшувати. Для Держлісагентства це питання є одним з першочергових»,- переконана Христина Юшкевич.

Також під час візиту вона провела зустріч з керівництвом області, взяла участь у нараді з працівниками Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства, відвідала Новомосковський та Новомосковський військовий лісгоспи. На зустрічі обговорювалися питання розвитку лісової галузі та здійснення протипожежних заходів у лісах області.

Христина Юшкевич також зазначила, що необхідно створити рівні умови для роботи фахівців лісової галузі в усіх областях України.

За інформацією прес-служби Держлісагентства