портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Кутовий: Україна залишається безумовним лідером у світі з експорту соняшникової олії

Опубліковано 05 грудня 2016 року, 14:22

«Зважаючи на результати цьогорічної збиральної кампанії, країна в змозі виробити 5,5 млн тонн соняшникової олії та забезпечити її експорт на рівні 5,0 млн тонн».Про це сказав Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, коментуючи завершення осінніх польових робіт.

У поточному сезоні Україна вкотре утримуватиме світове лідерство як з виробництва насіння соняшнику, так і з виробництва та експорту олії соняшникової.

«Зважаючи на результати цьогорічної збиральної кампанії, країна в змозі виробити 5,5 млн тонн соняшникової олії та забезпечити її експорт на рівні 5,0 млн тонн».

Про це сказав Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, коментуючи завершення осінніх польових робіт.

«Аграрії зібрали рекордний за всю історію урожай насіння соняшнику –12,9 млн тонн, що на 1,7 млн тонн більше ніж минулого року», - сказав Тарас Кутовий, та додав, що у поточному сезоні Україна вкотре утримуватиме світове лідерство як з виробництва насіння соняшнику, так і з виробництва та експорту олії соняшникової.

Довідково.

За прогнозними розрахунками, у 2016/2017 маркетинговому році частка України у світовому виробництві насіння соняшнику складе 31%, у світовому виробництві олії соняшникової – 34%, у світовому експорті олії соняшникової – 57%.

 

Прес-служба Мінагрополітики