портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Кутовий: сподіваюся, що законопроект про приватизацію спиртової галузі буде розглянутий ВР найближчим часом

Опубліковано 10 листопада 2016 року, 17:02

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий висловив сподівання, що Кабінет міністрів та Верховна Рада найближчим часом розглянуть Закон про приватизацію спиртової галузі.

Про це він розповів у своєму інтерв’ю для видання Латифундист.

«На останньому засіданні урядового комітету після більш ніж 4 місяців узгоджень і обговорень з Фондом держмайна, МЕРТ, Мін'юстом ми вийшли на підтримку закону «Про особливості приватизації спиртової галузі». Я дуже сподіваюся, що найближчим часом він потрапить на засідання уряду, а потім в зал Ради», - відзначив Міністр.

За його словами, суть пропозиції в тому, аби виключити підприємства спиртової галузі із загального списку заборонених до приватизації.

«Це необхідно зробити, тому що в даному списку багато різних інтересів. Їх сплетіння може нашкодити під час голосування законопроекту в Раді і його можуть заблокувати через питання портів або інших держпідприємств», - пояснює Кутовий.

Щодо послідовності реалізації плану приватизації спиртової галузі, то вона виглядає наступним чином.

По-перше, необхідно зняти заборону з приватизації об'єктів галузі.

По-друге, Мінагрополітики запропонований чіткий механізм проведення приватизації та аргументи, чому вона буде успішною.

«Сьогодні до 40% ринку алкоголю в Україні - в «тіні». Приватизація «Укрспирту» допоможе вирішити і це питання, наростити експорт і збільшити надходження податків до бюджету», - говорить Міністр.

Кутовий підкреслює, що питання приватизації і інших держпідприємств також розглядається, але «Укрспирт» - перший в списку.

Прес-служба Мінагрополітики