портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Кутовий про українсько-угорські відносини в галузі АПК: потенціал надзвичайний

Опубліковано 04 листопада 2016 року, 12:19

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий зустрівся з Міністром землеробства Угорщини Шандором Фазекашем.

Як зазначив очільник Мінагрополітики, дана зустріч є надзвичайно важливою, в контексті активізації взаємовигідної співпраці в агропромисловій сфері для обох держав.

«Візит Міністра землеробства Угорщини є важливим політичним сигналом для активізації співробітництва між країнами в аграрній сфері. Потенціал надзвичайний - треба його лише реалізувати. Сподіваюся, наші взаємини будуть мати якісно інший характер», - зазначив Тарас Кутовий у ході зустрічі.

Також, керівник аграрного відомства України висловив сподівання, що зустріч Міністрів та заплановані експертні консультації закладуть гарну основу для майбутнього засідання Міжвідомчої робочої групи.

«Для обох країн має велике значення планомірний взаємовигідний розвиток торговельно-економічних відносин у сфері АПК», - відзначив Кутовий.

У свою чергу  Шандор Фазекаш зазначив, що Угорщина зацікавлена у збільшенні товарообігу між країнами. Окремо він наголосив на готовності Угорщини спільно протидіяти загрозі поширення АЧС, розвивати виробництво органічної сільськогосподарської продукції, а також співпрацювати в галузі рослинництва.

Прес-служба Мінагрополітики