портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Кутовий: 1% від частки сільгосппродукції у ВВП має йти на підтримку малого та середнього фермера

Опубліковано 29 липня 2016 року, 11:30

Про це очільник аграрного відомства повідомив під час прямого ефіру на 5 каналі.

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий переконаний в тому, що 1% від частки сільськогосподарської продукції у ВВП має йти на підтримку малого та середнього фермера.

Про це очільник аграрного відомства повідомив під час прямого ефіру на 5 каналі.

«1% валового виробництва сільгосппродукції має йти на підтримку малого та середнього фермера. У натуральному вираженні – це 5 млрд гривень, які потрібно направити на підтримку малого та середнього фермера. Приблизно через рік малий фермер має зрозуміти, що система саме так повинна працювати. І вона буде так працювати», - запевнив Міністр АПК.

Кутовий переконаний, що сьогодні повинні бути створенні умови для успішного господарювання та розвитку малого та середнього фермера.

Серед інструментів стимулювання розвитку агропромислового виробництва - державні аграрні інтервенції, фінансова підтримка агропромислового виробництва, часткова компенсація капітальних і поточних витрат та відсоткової ставки за банківськими кредитами, компенсація витрат на страхування від сільськогосподарських ризиків, в тому числі страхування доходів.