портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Країни-члени СОТ сприймають Україну як надійного торговельного партнера», - Владислава Рутицька

Опубліковано 28 квітня 2016 року, 17:16

Більшість країн-партнерів відзначають успішну реалізацію реформ в Україні. Про це відзначила заступник міністра з питань євроінтеграції у своєму блозі «Огляд торговельної політики - які питання поставили Україні в СОТ» на порталі «Європейська правда».

«Зокрема, наші колеги відзначили позитивну динаміку щодо розвитку експорту та залучення інвестицій, які є ключовими для відновлення економіки. Країни-члени СОТ сприймають Україну як надійного торговельного партнера. Нам рекомендують продовжувати реформи у сфері боротьби з корупцією, подальше поліпшення прозорості регуляторної практики та розширення консультацій з громадянським суспільством в процесі прийняття нормативно-правових актів в Україні. Окрема увага – прозорій приватизації і створенню системи безпечності і якості продуктів харчування відповідно до міжнародних стандартів та стандартів ЄС», - відзначає Владислава Рутицька.

Також заступник Міністра наголосила, що партнери наголошували на тому, що дотримання правил і принципів СОТ та впевнений поступ у напрямку інтеграції з ЄС забезпечить Україні економічний та соціальний ріст.

«Україна давала роз'яснення партнерам по СОТ щодо різноманітних торговельних питань. Тепер ми маємо місяць, щоб підготувати відповідний звіт. Це необхідна процедура, яку не минає ніхто. Протягом певного періоду всі члени СОТ повинні пройти через огляд їх торговельної політики. Частота оглядів залежить від розміру країни. До кожного огляду готуються два документи: звіт Уряду щодо торговельної політики в рамках огляду, а також докладний звіт, самостійно підготовлений Секретаріатом СОТ. Ці два звіти разом з протоколами засідань Органу СОТ з огляду торговельної політики публікуються незабаром після цих заходів», - додала вона.

Прес-служба Мінагрополітики