портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Корпорація OPIC готова інвестувати у проекти в Україні

Опубліковано 23 березня 2015 року, 18:40

Корпорація приватних закордонних інвестицій США (OPIC) готова вкладати в інвестиції у проекти в Україні.  Про це йшлося на зустрічі Олексія Павленка, Міністра аграрної політики та продовольства України зі cтаршим радником Президента OPIC Карімом Салехом у Вашингтоні.

“Нам надзвичайно важлива підтримка для зміцнення та підвищення ефективності сільського господарства, зокрема щодо доступу до фінансування дрібних виробників”, - підкреслив Олексій Павленко. Корпорація приватних закордонних інвестицій США (OPIC) сприяє американським компаніям при виході на ринки країн, що розвиваються. Здебільшого – за рахунок кредитів і гарантій, страхування від політичних ризиків та підтримки фондів приватних інвестицій (фонди прямих інвестицій).

Корпорація активно інвестує у сільське господарство, освіту, будівництво соціального житла, фінансування малого та середнього бізнесу, охорону здоров`я, поновлювані джерела енергії та водопостачання.

“Практично усі напрями, на яких концентрується діяльність OPIC мають відображення в аграрному секторі Україні та розвитку сільської місцевості. Актуальними є проекти впровадження виробництва енергії з поновлюваних джерел. Україна може забезпечити такі установки сировиною. Щорічно ми отримуємо близько 60 млн тонн тільки соломи та кукурудзяних стебел”, - повідомила Владислава Рутицька, заступник Міністра із питань євроінтеграції.

 

Прес-служба Мінагрополітики