портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Корейці готові стати надійним партнером у розвитку українського зернового виробництва

Опубліковано 17 червня 2016 року, 16:03

Представники корейської компанії Posco-Daewoo запропонували Україні надійне  партнерство у сфері зернової індустрії, яка є ключовою в українському аграрному секторі. У цьому запевнив президент корпорації Posco-Daewoo Кім Янг Санг під час зустрічі із Міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим.

«Малі фермери є основними гравцями у розвитку аграрного сектору України, тому державна підтримка та інвестування – один із головних напрямків нашої стратегії реформування», – наголосив Тарас Кутовий.

У свою чергу представники компанії Posco-Daewoo заявили, що підтримують стратегію реформ «3+5» та запропонували стати партнерами у сфері лізингу обладнання, яке можна залучити у дрібне українське фермерство. За їхніми словами, така співпраця матиме добрі перспективи для обох сторін, оскільки партнери зможуть обмінятися досвідом та досягти високої ефективності українського виробництва.

Також корейська сторона розглядає можливість будівництва зернових терміналів та збільшення обсягів експорту зернових.

Нагадаємо, команда Міністерства аграрної політики та продовольства України на чолі з Тарасом Кутовим розробила стратегічний план реформування галузі "3+5". Одним із трьох основних пріоритетів реформ є державна підтримка малих та середніх фермерів. Реформа держпідтримки передбачає створення комфортних умов для розвитку дрібних фермерських господарств та стимулювання виготовлення продукції з доданою вартістю. Головними принципами держпідтримки фермерів мають стати адресність та прозорість.

Прес-служба Мінагрополітики