портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Корейські партнери зацікавились інвестиціями в українські фермерські господарства

Опубліковано 31 серпня 2016 року, 17:36

        Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу.

      Український малий фермер має великий потенціал для розвитку якісної аграрної продукції. Для цього йому необхідне сучасне обладнання. 

 

        Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу.

   «Сьогодні ми маємо декілька ключових напрямків для розвитку аграрної галузі. Пріоритетним для нас є підтримка малого та середнього фермера. Який  має великий потенціал для розвитку, наприклад, у напрямку  виробництва  продукції з доданою вартістю. Для цього, перш за все, необхідне технічне обладнання», - розповів  Тарас Кутовий.

    Міністр додав, що інвестиції корейських партнерів в українську АПК, з метою забезпечення українських фермерів технікою матимуть вагомий внесок у розвиток аграрної галузі. Тарас Кутовий відзначив, що Мінагрополітики всебічно підтримує ініціативи корейських корпорацій розвивати торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з Україною. 

    «Раніше Мінагрополітики та корейська корпорація POSCO DAEWOO домовилися підготувати спільний проект, спрямований на модернізацію парку сільськогосподарської техніки в Україні для малих і середніх українських фермерських господарств. Його реалізація матиме великий поштовх у розвитку двосторонньої співпраці між нашими країнами»,- зазначив Тарас Кутовий та додав,що відповідний протокол про наміри сторони домовилися підписати найближчим часом.

    Зі свого боку пан Лі Янг-Гу запевнив, що поглиблення двосторонньої торговельної співпраці з українською стороною є важливим для Республіки Корея й надалі. Зокрема корейські партнери мають намір інвестувати у розвиток органічної продукції, інфраструктури, а саме у будівництво терміналів в Україні.

 Наприкінці зустрічі пан Посол запросив Тараса Кутового на другий форум «Економічна співпраця Україна – Корея», який планується у жовтні 2016 року .

    Довідково: У 2015/16 МР, Україна стала основним постачальником фуражної пшениці до Республіки Корея,  і випередила за цим показником такі країни ЄС як Франція, Болгарія і Данія. Зростаюча потреба Республіки Корея в імпорті пшениці дає гарні можливості для українських експортерів закріпитися на цьому ринку. За 2015 рік український експорт до Республіки Корея склав $318 млн, а імпорт $4,5 млн.

Прес-служба Мінагрополітики