Консолідована праця усіх зацікавлених сторін має створити підґрунтя для розбудови сільських територій, - Шеремета

Опубліковано 08 листопада 2017 року, 17:44

«Сьогодні міністерство в рамках реалізації Концепції розвитку сільських територій здійснює низку заходів з удосконалення системи управління сільським розвитком, в тому числі через активізацію підприємницьких ініціатив сільського населення. Аналіз розвитку сільських територій показує, що для їх стабільного розвитку варто диверсифікувати сільську економіку.

Сьогодні відбувся семінар «Основи знань з надання гостинності особистими селянськими та фермерськими господарствами» в рамках XIV Міжнародної агропромислової виставки «Агрофорум-2017» за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань підтримки фермерства та розвитку сільських територій Віктора Шеремети. На заході також були присутні представники Мінекономрозвитку, проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-обєднань малих і середніх підприємств», проекту USAID Програма підтримки аграрного і сільського розвитку», наукових та навчальних закладів, міжнародні експерти.

«Сьогодні міністерство в рамках реалізації Концепції розвитку сільських територій здійснює низку заходів з удосконалення системи управління сільським розвитком, в тому числі через активізацію підприємницьких ініціатив сільського населення. Аналіз розвитку сільських територій показує, що для їх стабільного розвитку варто диверсифікувати сільську економіку. Одним із механізмів забезпечення зайнятості сільського населення, як основного так і додаткового, є розвиток сільського або аграрного туризму», - зауважив Віктор Шеремета під час вітального слова.

Зокрема, він наголосив, що днями, під час зустрічі з активом Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, було обговорено першочергові спільні кроки для створення платформи, яка стане новою точкою відліку для розбудови та формування послідовної державної політики у сфері сільського туризму.

Під час заходу учасниками було надано інформацію щодо міжнародного досвіду розвитку сільських територій, зокрема, сільського зеленого туризму. Було зазначено про польський досвід сільського туризму та надано рекомендації для України. Окрім того, були порушені питання правомочності членів ОСГ та СФГ при здійсненні діяльності у сфері сільського зеленого туризму в Україні, а також було презентовано концепцію та структуру сайту Спілки зеленого туризму України.

 

Прес-служба Мінагрополітики

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux