портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Конкурсна комісія Мінагрополітики розгляне документи на заміщення посад директорів 54 ДП, зокрема «Укрспирт»

Опубліковано 16 грудня 2015 року, 17:45

Завтра, 17 грудня 2015 року о 12:30 в приміщенні Мінагрополітики (вул. Хрещатик, 24 кім. 407) відбудеться засідання конкурсної комісії щодо розгляду пакетів документів на заміщення вакантних посад директорів 54 ДП. Серед них: розгляд документів претендентів на стратегічно важливе підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт».

Конкурсна комісія прийме рішення щодо допуску кандидатів до подальшої участі у конкурсі.

Для відбору претендентів в Міністерстві працює постійно діюча професійна конкурсна комісія. До її складу входять представники відомих рекрутингових та консалтингових компаній, а саме: Alexander Hughes, ARTE Business Group, rabota.ua. Таким чином, попереджені можливі корупційні ризики та заангажованість у призначенні керівництва державних підприємств.

Нагадаємо, в результаті проведення відкритого конкурсного відбору залучимо велику кількість кандидатів, серед яких буде можливість обрати найбільш відповідних вимогам до посади. Це дозволить Міністерству призначити на посади дійсно фахових спеціалістів, які спроможні підвищити ефективність роботи ДП.

З переліком 54 ДП можна ознайомитись нижче.

Прес-служба Мінагрополітики