портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Конкурсна комісія Мінагрополітики обрала 16 керівників державних підприємств (ОНОВЛЕНО)

Опубліковано 28 грудня 2015 року, 15:07

Шляхом відкритого голосування в п’ятницю 25 грудня 2015 року постійно діюча конкурсна комісія Мінагрополітики обрала переможців на посади директорів 16-ти  державних підприємств (ДП).

Головне завдання, яке стоїть перед обраними переможцями – підготовка до процесу приватизації ДП, які вони очолюватимуть.

Зокрема, більшість голосів в ДП «Дніпровське» набрав Юрій Кондратенко. Довідково: здобув дві вищі освіти, одна з яких юридична, а друга – фінансово-економічна. Має досвід роботи на керівних посадах.

 В ДП «Генічеський сольовий завод» обрано Миколу Іващенка. Довідково: закінчив Харківський національний технічний університет, до вересня 2015 р. працював у ПП «АГРО-МИР».

Переможцем в ДП «Харківцукорзбут» обрано Олега Василенка. Довідково: має дві вищі освіти, одну з яких здобув у Франції. Неодноразово займав керівні посади, а також має досвід організації підприємства з «нуля».

Більшість голосів в ДП шовкорадгосп «Апостолівський»  набрав Андрій Зановський. Довідково: здобув юридичну освіту, має досвід роботи на державній службі, в тому числі працював помічником судді. Крім того займався підприємницькою та громадською діяльністю.

Переможцем конкурсу в Державний Миргородський гренажний завод стала Анастасія Саєнко. Довідково: здобула вищу освіту за спеціальністю облік та аудит, має  досвід роботи бухгалтером.

 В «Український державний конструкторсько-технологічний інститут транспорту АПК» обрано Валерія Горлова. Довідково: закінчив Краматорський індустріальний інститут, працював на керівних посадах, зокрема до останнього часу був генеральним директором підприємства.

У конкурсі в «Сумський державний селекційний центр» більшість голосів набрав Віктор Соболь. Довідково: має вищу освіту за спеціальністю зооінженера, до теперішнього часу працював заступником директора ДП «Сумський державний селекційний центр».

 В «Радгосп «Виноградна долина» обраний Микола Підгородинський. Довідково: здобув вищу освіту в Одеському сільськогосподарському інституті. На даний час займає посаду директора радгоспу ДП «Виноградна долина».

Переможцем в ДП «Агроспецсервіс» став Олександр Осадчий. Довідково: має дві вищі юридичні освіти і впродовж 12-ти років працював юристом, в тому числі займав керівні посади. Також має досвід роботи в ДП.

Більшість голосів в ДП «Понінківське» набрав Максим Об'єдков. Довідково: здобув вищу освіту за спеціальністю інженера технолога і працював у сфері будівництва. Має управлінський досвід.

В «Дніпропетровський експериментальний виноробний завод» обрано Володимира Сікідіна. Довідково: здобув вищу освіту у Дніпропетровському державному аграрному університеті, фермер.

Більшість голосів в ДП «Черкаський консервний комбінат» набрав Ігор Кобилянський. Довідково: має вищу освіту і досвід роботи на керівних посадах.

В ДП «Апостолівське підприємство по племінній справі в тваринництві» обрано Романа Дудника. Довідково: здобув вищу освіту в Дніпропетровському державному аграрному університеті. З 2014 року і по теперішній час працював на посаді головного агронома.

В ДП шовкорадгосп «Шотівський» обрано переможця Дмитрія Хураскіна. Довідково: має повну вищу освіту за кваліфікацією юриста. До теперішнього часу працював на посаді юрисконсульта.

Переможцем в «Генічеський виноробний завод» став Василь Білик. Довідково: здобув дві вищі освіти і з 2010 р. по теперішній час працював заступником гендиректора агропромислового об’єднання «Херсонсадвинпром».

Більшість голосів в ДП «Нігинський кар’єр» набрав Олександр Коржов. Довідково: здобув вищу освіту в НТУУ КПІ, має управлінський досвід роботи, до теперішнього часу працював гендиректором та співзасновником компанії з впровадження енергозберігаючих технологій.

Прес-служба Мінагрополітики