Комітет з Міжнародної торгівлі підтримав більшістю голосів надання Україні торговельних преференцій, - Ольга Трофімцева

Опубліковано 20 червня 2017 року, 17:52

«Сьогодні Комітет підтримав більшою кількістю голосів надання торговельних преференцій для імпорту української аграрної та харчової продукції. Це є проміжною торговельною перемогою та результатом кропіткої дипломатичної роботи Мінагрополітики, МЕРТ та МЗС разом с представниками європейської сторони.

Сьогодні Комітет з міжнародної торгівлі «International Trademark Association» (INTA) підтримав надання Україні торговельних преференцій більшою кількістю голосів. «За» проголосувало 29 голосів, 8 – було проти, а 1 – утримався. Про результати голосування йдеться на офіційному сайті Європейського Парламенту.

«Сьогодні Комітет підтримав більшою кількістю голосів надання торговельних преференцій для імпорту української аграрної та харчової продукції. Це є проміжною торговельною перемогою та результатом кропіткої дипломатичної роботи Мінагрополітики, МЕРТ та МЗС разом с представниками європейської сторони. Ми вдячні комітету за позицію щодо збереження всіх товарних груп, запропонованих до збільшення автономних торговельних преференцій Єврокомісією, незважаючи на зменшення обсягів по деяких з них», - прокоментувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева та додала, що наразі очікується голосування даної пропозиції на пленарному засіданні Європарламенту в липні.

«Ми будемо продовжувати роботу щодо розвитку двосторонньої торгівлі з Європейським Союзом і надалі, зважаючи на важливість європейського ринку для наших аграрних виробників та переробних підприємств, особливо для малих та середніх гравців», - резюмувала заступник Міністра Ольга Трофімцева.

Довідково:

Комітет з міжнародної торгівлі Європарламенту проголосував сьогодні за збільшення обсягів автономних торговельних преференцій для України, в тому числі: на оброблені томати на 3000 т/рік, пшеницю – на 65 000 т/рік, кукурудза – 625 000 т/рік, ячмінь – 325 тис. т/рік, мед – 3 тис тон/рік, виноградний сік – 500 л/рік, овес – 4 тис тон/рік, крупи та оброблене зерно – 7800 тон/рік. Дане розширення автономних торговельних преференцій буде діяти 36 місяців з моменту їх затвердження.

 

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux