портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Комісія ухвалила рішення про проведення повторного конкурсу на посаду директора ДП «Артемсіль»

Опубліковано 17 вересня 2015 року, 19:45

Зі свого боку член конкурсної комісії Олексій Зубрицький повідомив, що серед конкурсантів не було жодного з достатнім фаховим рівнем.

Постійно діюча конкурсна комісія ухвалила рішення про проведення повторного кадрового відбору на заміщення посади директора ДП «Артемсіль».На голосуванні дев’ять кандидатів, які захищали конкурсні пропозиції, не набрали достатньої кількості голосів щоб стати переможцем конкурсу. Жодна пропозиція, запропонована конкурсантами, не містила у собі стратегічного бачення та обґрунтованих перспектив розвитку підприємства. Відтак не отримала відповідного голосу комісії. 

Зі свого боку член конкурсної комісії Олексій Зубрицький повідомив, що серед конкурсантів не було жодного з достатнім фаховим рівнем. «Частина фіналістів невдало пройшла тестування MIDOT, що є неприпустимим. Заслуховуючи конкурсні пропозиції кандидатів не сподобалося їх відношення до курсу на приватизацію підприємства, що сьогодні є вкрай необхідним. Поточний стан підприємства цьому найкраще свідчення. Відтак, на розгляд комісії не було представлено жодної перспективної стратегії розвитку підпримства», - наголосив Олексій Зубрицький.

Детальну інформацію щодо наступного оголошення конкурсу на посаду директора ДП «Артемсіль» слідкуйте на офіційному сайті Мінагрополітики.

 

Прес-служба Мінагрополітики