портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Колектив Мінагрополітики висловив вдячність учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС

Опубліковано 26 квітня 2016 року, 15:54

«Тридцять років минуло з часів тієї страшної трагедії. Але в розрізі тієї шкоди, яку завдала техногенна аварія, це зовсім небагато, адже її наслідки відчутні й сьогодні. Хочемо, щоб ви знали - молодші покоління вдячні за те, що жертвуючи своїм здоров’ям і життям, ви рятували нас.

До 30-тих роковин однієї з масштабних катастроф у світовій історії колектив Міністерства аграрної політики та продовольства України висловив свою повагу і слова вдячності колишнім співробітникам – учасникам ліквідації аварії Чорнобильській АЕС під час урочистостей сьогодні, 26 квітня.

«Тридцять років минуло з часів тієї страшної трагедії. Але в розрізі тієї шкоди, яку завдала техногенна аварія, це зовсім небагато, адже її наслідки відчутні й сьогодні. Хочемо, щоб ви знали - молодші покоління вдячні за те, що жертвуючи своїм здоров’ям і життям, ви рятували нас. Колектив усього міністерства висловлює глибоку вдячність і бажає довгих літ життя вам і вашим родинам. І нехай ця біда назавжди оминає нашу країну», - висловила вдячність заступник Міністра аграрної політики і продовольства України – керівник апарату Інна Гребенюк.

Присутніх колишніх працівників Міністерства сільського господарства України, які брали безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії, нагородили почесними відзнаками на честь 30-річчя Чорнобильської аварії. Зокрема: Достоєвського П.П., Філіпова В.О, Латишева Б.М., Гнатюка Й.І., Голубенка Б.Т., Головка Л. П., Таранека О.Т, Поліщука Д.П., Панченка В.Р., Лященка С.В., Горобецького І.В, Білоногу М.А., Куліша В.І. та інших.

 

 

Прес-служба Мінагрополітики