портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Керівництво Центру сертифікації насіння впроваджує стратегію з розвитку підприємства

Опубліковано 30 липня 2015 року, 17:18

В ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» планово реалізується стратегія виходу підприємства із кризи та побудови ефективного механізму управління. Про це повідомив генеральний директор центру Віталій Войченко, який був призначений на посаду за результатами відкритого кадрового конкурсу.

Вжиті керівництвом ДП заходи дозволили запобігти виникненню нових боргів перед бюджетом та працівниками Кіровоградської філії та Кіровоградської сортодослідної станції зокрема. Наразі в штаті працюють 38 чоловік, ще 23 — за цивільно-правовими угодами. Середньомісячна оплата праці — 2067,43 грн. Збір ранніх зернових проводиться в штатному режимі та в оптимальні строки. Досягнутий показник з врожайності дорівнює 41 ц/га, у той час коли середня по області — лише 33,2 ц/га. Кошти від реалізації продукції спрямовуються на рахунки підприємства як юридичної особи та повертаються структурним підрозділам відповідно до фінплану.

Позитивних фінансових та господарських показників вдалося досягти попри реорганізацію, яка триває на підприємстві з 2012 року. Відповідний наказ Міністерства аграрної політики та продовольства №807 був прийнятий ще в 2011 році. «Він передбачає об’єднання сортодослідних станцій в єдине держпідприємство. Це необхідно для нормальної роботи компанії в сучасних ринкових умовах та здійснення контролю над державною власністю», — пояснив Віталій Войченко.

Він додав, що питання стосовно роздержавлення підприємства та розпаювання земель буде вирішуватися лише після стабілізації роботи компанії, завершення реорганізації та належного оформлення відповідної документації: «Після прийняття такого рішення, працівники та ветерани центру зможуть стати повноправними господарями власних земельних ділянок».

Прес-служба Мінагрополітики