портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Керівництво Держрибагентства та Китайської державної фермерської корпорації обговорили шляхи співпраці в рибній галузі

Опубліковано 30 жовтня 2015 року, 10:09

В рамках проведення Міжнародної агропромислової виставки «ІнтерАгро 2015» Голова Держрибагентства Ярема Ковалів та заступник Голови Андрій Кравченко зустрілися з керівництвом Китайської державної фермерської корпорації.

Керівництво Держрибагентства звернулось до китайських представників із проханням допомогти налагодити систему поставок з Китайської Народної Республіки на територію України племінного матеріалу (личинок), білого та строкатого товстолобика, білого амура та коропа.

Крім цього, розглядались питання диверсифікації ринків збуту продукції з криля. Українська сторона висловила зацікавленість в отриманні дозволу компетентних відомств китайської сторони щодо поставок продукції з криля до КНР.

«В контексті реформування рибної галузі ми звернулась до китайських колег зі проханням надати інформацію щодо форм підтримки аквакультури, що діють в КНР. Китайська сторона погодилась максимально сприяти налагодженню двостороннього співробітництва між нашими державами», -прокоментувавзаступник голови Держрибагентства Андрій Кравченко.

Прес-служба Мінагрополітики