портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Іван Мірошніченко: У парламентського аграрного комітету – дієві, робочі взаємини з Мінагрополітики

Опубліковано 16 грудня 2015 року, 10:07

 За рік, що минає, у парламентського аграрного комітету склалися дієві, робочі взаємини із профільним міністерством. Так прокоментував річний звіт Уряду народний депутат від фракції «Самопоміч» Іван Мірошніченко ІА «UNN».

За його словами, налагоджена комунікація дозволяє забезпечувати високий результат щодо розгляду та прийняття у Верховній Раді відповідних законопроектів.

"Цього року ми у співпраці з Мінагрополітики прийняли важливі закони. Зокрема, днями було проголосовано важливий закон про поглиблену дерегуляцію агросектору. Це, до речі одне із завдань, яке ставив перед відомством Міністр Олексій Павленко, щойно очоливши відомство. Також, ми щільно співпрацюємо з питань прийняття бюджету АПК та податкової реформи", - зауважив Іван Мірошніченко.

На його думку, Міністерство має чітку позицію з ключових питань розвитку галузі. "Ця позиція зрозуміла у парламентському комітеті. Більше того з основних аспектів розвитку галузі наші погляди збігаються. Відтак, як член аграрного комітету та як представник фракції "Самопоміч" я повністю підтримую курс, який Міністр Павленко обрав на реформування галузі. Впевнений, що ці реформи він має продовжувати", - наголосив Мірошніченко.

Прес-служба Мінагрополітики