портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Інна Мєтєлєва відкрила міжнародну агропродовольчу виставку «Ukrainian Food Expo»

Опубліковано 27 листопада 2019 року, 14:00

27 листопада заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва взяла участь у ІІІ Міжнародній виставці продовольчої продукції «Ukrainian Food Expo». Дводенна виставка проходить за участі представників Мінекономіки, Ради з питань експорту продовольства (UFEB), USAID, Офісу з просування експорту України, Торгово промислової палати, проекту «Agritrade Ukraine», закордонних посольств, виробників і трейдерів.

«Україна є державою з потужним сільськогосподарським сектором, який на сьогодні формує близько 13% ВВП України та забезпечує понад 40% всього експорту держави ($18,1 млрд). Серед вважливих завдань міністерства – нарощення виробництва та експорту продукції з високою доданою вартістю. Ми продовжуємо працювати над реалізацією потенціалу українського АПК, у тому числі й за умов тісної співпраці з іноземними партнерами», - зазначила заступниця Міністра Інна Мєтєлєва.

Вона додала, що участь українських виробників у міжнародних виставках – це унікальна нагода заявити про себе як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, презентувати свою продукцію цільовій аудиторії, укласти ділові контракти та знайти нові ринки збуту.